RSS Trojizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 3+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Three-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PRENÁJOM - byt v centre mesta - Nitra

3-izb. byt, Prenájom, Nitra - Mostná - Mostná
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom 3 izbový byt v Nitre, centrum, Mostná ulica. Byt sa nachádza na 2. poschodí. Orientovaný je do tichej časti, smerom k hradu. Výmera bytu je 94 m2 + loggia 5,69 m2 + átrium 13 m2. K bytu patrí jedno vyhradené parkovacie miesto v garáži bytového domu. Dispozičné riešenie: Priestranná chodba, spálňa s kúpeľňou, hosťovská izba,...
Prenájom 3-izb. byt 94 m2 Nitra Detail 1 100,00 EUR/mesiac

PRENÁJOM - exkluzívny byt v centre mesta - Nitra

3-izb. byt, Prenájom, Nitra - Mostná - Mostná
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom 3 izbový byt v Nitre, lokalita centrum, Mostná ulica. Byt sa nachádza na 2.poschodí. Orientovaný je na námestie a k divadlu. Výmera bytu je 117 m2 + loggia 6 m2.. K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto v garáži bytového domu. Dispozičné riešenie: Priestranná chodba, spálňa s kúpeľňou, hosťovská izba, druhá kúpeľňa so sprchovým...
Prenájom 3-izb. byt 123 m2 Nitra Detail 1 300,00 EUR/mesiac
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.