RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

O nás

Realitná kancelária AMAXADES REALITY Vám ponúka kompletné a profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpnych, nájomných a darovacích zmlúv a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis a komunikácia so Správou katastra. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom, ako aj dôraz na odbornú znalosť všetkých našich pracovníkov. Náš pracovný kolektív je vzdelávaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti.

 

Sme tu pre Vás a ponúkame Vám:

 • poradenstvo pri predaji a prenájme nehnuteľností,

 • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností všetkých druhov,

 • disponujeme vlastnou internou databázou záujemcov o kúpu a prenájom Vašich nehnuteľností,

 • máme prehľad o realitných podvodoch a ponúkame Vám ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti a istotu, že nebudete podvedený,

 • bezplatne Vám sprostredkujeme vybavenie hypotekárnych úverov na mieru,

 • vybavíme Vám vyhotovenie geometrických plánov, listov vlastníctva a energetických certifikátov,

 • profesionálna a detailná prezentácia Vašej nehnuteľnosti na našich realitných weboch a printových médiách,

 • zabezpečenie prevodu nehnuteľností s právnou zárukou,

 • vypracovanie kúpnych, darovacích a nájomných zmlúv,

  • našu spoločnosť charakterizuje osobný prístup našich pracovníkov ku klientom, ich spoľahlivosť, diskrétnosť a zodpovednosť.

 

Sme Vaši profesionálni obchodní partneri a v prvom rade kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup tak, aby sme pre našich klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie. Dnes máme za sebou stovky úspešne zrealizovaných obchodných prípadov, či už súkromných osôb, tak aj podnikateľských subjektov a medzinárodných firiem.

 

Sme profesionáli

Všetci naši realitní poradcovia (realitní makléri) realitnej kancelárie AMAXADES REALITY úspešne absolvovali kurz akreditovaný Ministerstvom školstva Slovenskej republiky „Realitný obchod - Obchodovanie s nehnuteľnosťami“ a každý náš realitný poradca vlastní osvedčenie o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou „Certifikát - Realitný Poradca“, ako aj Preukaz Realitného poradcu vydaný Slovenskou realitnou akadémiou. Naším cieľom je poskytnúť Vám bezkonkurenčné služby na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni s využitím najmodernejších marketingových a obchodných prostriedkov.

 

Pomôžeme Vám!

Hľadáte nehnuteľnosť na kúpu alebo prenájom, prípadne predávate alebo potrebujete prenajať Vašu nehnuteľnosť a nie je Vám jedno, kto Vám s týmto problémom pomôže?

 

Neváhajte sa obrátiť práve na našu realitnú kanceláriu AMAXADES REALITY

Sme vyškolení a odborne pripravení Vám profesionálne pomôcť pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľností rôznych druhov. Našim cieľom je poskytovať služby v realitnej činnosti práve týmto záujemcom a klientom, ktorí naše služby potrebujú a s dôverou sa nás obrátia. Sme Vaši profesionálni obchodní partneri a v prvom rade kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup tak, aby sme pre našich klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie. Preferujeme konzervatívny prístup k celej obchodnej transakcii, aby sme zabezpečili čo najbezpečnejší prevod nehnuteľností pre všetky zúčastnené strany. Cieľom našej realitnej kancelárie AMAXADES REALITY je mať v ponuke také množstvo obchodných prípadov a rôznych ponúk, ktorým sa budeme vedieť aj naplno venovať, a na ktorých môžeme zodpovedne, kvalitne a profesionálne pracovať. My Vám ponúkame naše skúsenosti, analýzy vývoja realitného trhu, stabilné zázemie, široké spektrum možností a výberu. Našim klientom vieme sprostredkovať bezplatne výhodné hypotekárne úvery v rámci celého bankového sektoru pôsobiaceho na slovenskom trhu. Neváhajte a zavolajte nám.

 

Kontaktné údaje

V prípade, že Vás informácie o nás a našej spoločnosti zaujali, budeme radi, ak sa s nami stretnete osobne.  Radi Vás v našej kancelárii osobne privítame, alebo nám zavolajte a my prídeme s našimi službami priamo za Vami domov. Je to najlepší spôsob komunikácie, ako aj najlepšia cesta k Vášmu úspešnému predaju, prenájmu, či kúpe požadovanej nehnuteľnosti. 

 

Ing. Ján Maluš - konateľ a realitný poradca 

Telefón:   +421 911 201 211;   +421 911 400 211

E-mail:   amaxades.reality@gmail.com

AMAXADES s.r.o., realitná kancelária

sídlo: Pivovarská 7,  94901 NITRA,  SLOVAKIA

kancelária: Coboriho 9,  94901 NITRA,  SLOVAKIA

 www.amaxadesreality.sk

www.amaxades-reality.sk

www.realestatenitra.com

www.immobiliennitra.de

 

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.