RSS Štvorizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 4+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Four-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PRENÁJOM- Jedinečný, luxusný byt 148 m2 s terasami a parkovaním -Nitra

4-izb. byt, Prenájom, Nitra - Dolnohorská - Dolnohorská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom jedinečný, luxusný, veľkometrážny byt v Nitre, lokalita Zobor, Dolnohorská ulica. Byt sa nachádza v novostavbe bytového domu na 6. poschodí. Výmera bytu je 148,59 m2 + 4 terasy o celkovej výmere 65 m2 orientované na sever, juh, východ i západ. K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto v garáži pod bytovým domom (13,57 m2)a jedno...
Prenájom 4-izb. byt 148 m2 Nitra Detail 1 600,00 EUR/mesiac
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.