RSS Objekt pre obchod na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Objekt pro obchod na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Stores building na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Geschäftsobjekt na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Üzleti objektum na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné objekty na prenájom Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné objekty na prenájom Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PRENÁJOM - Administratívny priestor - open space - Nitra, Centrum

Objekt pre obchod, Prenájom, Nitra - Palárikova - Palárikova
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom obchodný / administratívny priestor v Nitre, lokalita Centrum, Palárikova ulica. Priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. V budove je výťah. Priestor má ca. 145 m2 a rozdelený je na tri časti - hlavná predajná / administratívna open space plocha, miestnosť pre kuchynku a zázemie (toalety pre ženy a mužov, sklad)...
Prenájom Objekt pre obchod 145 m2 Nitra Detail 1 000,00 EUR/mesiac
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.