RSS Štvorizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 4+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Four-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PREDAJ - Nový 4 izbový byt - Nitra, Zobor

4-izb. byt, Predaj, Nitra - Jelenecká - Jelenecká
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj nový 4 izbový byt v Nitre, lokalita Zobor, Jelenecká ulica. Byt sa nachádza na prvom poschodí (vyvýšenom prízemí). Jeho výmera je 91 m2 + terasa 56,76 m2. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba, tri samostatné izby (jedna je menšia, dve izby sú väčšie), obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, priestranná terasa...
Predaj 4-izb. byt 91 m2 Nitra Detail 171 000,00 EUR (5 151 546,00 Sk)

PREDAJ - 4 izbový byt s terasou, horné poschodie - novostavba, Nitra

4-izb. byt, Predaj, Nitra - Pivovarská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj 4 izbový byt v novostavbe v Nitre, lokalita blízke centrum, Pivovarská ulica. Byt sa nachádza na 6. poschodí. Jeho obytná plocha je 103,78 m2. Plus loggia 8,52 m2, terasa 19,53 m2 a komora 3,20 m2. Bytový dom je postavený zo železobetónu, vnútorné priečky sú murované. Okná sú plastové, 6 komorové. Do bytu je privedený optický kábel....
Predaj 4-izb. byt 103,78 m2 Nitra Detail 218 000,00 EUR (6 567 468,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.