RSS Stavebný pozemok na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Family-house lot na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Családiház telek na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PREDAJ - Pozemok pre rodinný dom 1029 m2, Nitra

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Nitra - Antona Točíka - Antona Točika
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok v Nitre, ulica Antona Točíka. Katastrálne územie: Mlynárce. Pozemok má výmeru 1029 m2. Jeho rozmery sú: šírka približne 42 m a dĺžka približne 22 m. Jedna strana má dĺžku približne 30 m (údaje čerpané z katastrálnej mapy). Na pozemku je možné stavať rodinný dom (prípadne dvojdom) max. do 2 nadzemných podlaží....
Predaj Pozemok pre rodinné domy 1 029 m2 Nitra Detail 95 000,00 EUR (2 861 970,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.