RSS Stavebný pozemok na predaj Lužianky  AMAXADES s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Lužianky  AMAXADES s.r.o. Family-house lot na sale Lužianky  AMAXADES s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Lužianky  AMAXADES s.r.o. Családiház telek na eladás Lužianky  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Lužianky nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Lužianky. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PREDAJ - Pozemok 875 m2, Golf rezort RED OAK Lužianky / Nitra

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Lužianky - Korytovská, Golf rezort RED OAK Lužianky, NITRA
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Golf resort RED OAK Lužianky, Nitra. Výmera pozemku je 875 m2, rozmery pozemku sú 25 x 35 metrov. Pozemok sa nachádza vo VIP lokalite, ktorá pozostáva zo 45 pozemkov. Pozemok ma zavedené všetky IS (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) + predprípravu pre optický kábel. V celej lokalite sú už vybudované asfaltové cesty, chodníky a pouličné...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 875 m2 Lužianky Detail 99 812,50 EUR (3 006 951,38 Sk)

Nové bývanie v rezorte RED OAK Lužianky / Nitra

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Lužianky - Korytovská, Golf rezort Lužianky
Ponúkame vám na predaj tehlové novostavby samostatných rodinných domov s pozemkami v rozľahlom rezorte RED OAK Lužianky / Nitra. Zoznam aktuálne voľných rodinných domov je uvedený v tabuľke nižšie. Ak sa tu predmetná tabuľka nenachádza prejdite prosím na tento link https://www.amaxades-reality.sk/nove-projekty a nájdete túto tabuľku na našej webovej stránke v časti nové projekty. Pre...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 1 m2 Lužianky Detail 206 000,00 EUR (6 205 956,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.