RSS Stavebný pozemok na predaj Lužianky  AMAXADES s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Lužianky  AMAXADES s.r.o. Family-house lot na sale Lužianky  AMAXADES s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Lužianky  AMAXADES s.r.o. Családiház telek na eladás Lužianky  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Lužianky nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Lužianky. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PREDAJ - Pozemok pri golfovom ihrisku RED OAK - Nitra, Lužianky

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Lužianky - Korytovská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lužianky, 7 km od centra mesta Nitra. Pozemok sa nachádza v novovznikajúcej obytnej zóne pri golfovom ihrisku RED OAK a je určený pre výstavbu rodinného domu. Pozemok má výmeru 782 m2. Šírka pozemku je 23m a dĺžka 34m. Priamo na pozemku sa nachádza prípojka elektriny, plynu, vody a kanalizácia. Pred pozemkom je...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 782 m2 Lužianky Detail 87 500,00 EUR (2 636 025,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.