RSS Kancelárie na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Administrative premises na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PRENÁJOM - Reprezentatívne kancelárske priestory 170 m2, Nitra-Centrum

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Nitra - Štúrova - Štúrova
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v Nitre, lokalita Centrum, Štúrova ulica. Na prenájom ponúkame celé 2. podlažie nadštandardnej administratívnej budovy o celkovej výmere 170 m2 so samostatným a oddeleným prístupom. V budove je výťah. Celý priestor je delený nasledovne: -vstupná chodba 3,59 m2; -kancelária pri vstupe / recepcia...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 170 m2 Nitra Detail 10,00 EUR/m2/mesiac (301,26 Sk/m2/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.