RSS Jednoizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 1+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. One-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PREDAJ - 1 izbový byt v centre mesta - Nitra

1-izb. byt, Predaj, Nitra - Farská - Farská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj jednoizbový byt v Nitre, lokalita Centrum, Farská ulica. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, ktorý bol vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku. Vstup do bytu je z dvora bytového domu, je preto veľmi tichý. Byt má výmeru 31 m2. Dispozičné riešenie: Vstupná predsieň, súčasťou ktorej je kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom...
Predaj 1-izb. byt 31 m2 Nitra Detail 68 000,00 EUR (2 048 568,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.