RSS Jednoizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 1+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. One-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Nitra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Nitra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

PREDAJ - 1 izbový byt s balkónom, 49 m2 - Nitra, Chrenová

1-izb. byt, Predaj, Nitra - Vihorlatská - Vihorlatská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Nitre, lokalita Chrenová, Vihorlatská ulica. Byt sa nachádza na 10. poschodí 11-poschodového zatepleného bytového domu. Podlahová plocha bytu je 47,22 m2 + balkón. K bytu patrí pivnica o výmere 1,25 m2. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, obytnej izby o výmere 18,63 m2, obytnej izby s...
Predaj 1-izb. byt 48,47 m2 Nitra Detail 73 000,00 EUR (2 199 198,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.