RSS Dom na predaj Lužianky  AMAXADES s.r.o. Rodinný dům na prodej Lužianky  AMAXADES s.r.o. Family house na sale Lužianky  AMAXADES s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Lužianky  AMAXADES s.r.o. Családi ház na eladás Lužianky  AMAXADES s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Lužianky nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Lužianky. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

RED OAK - Novostavba rodinného domu, typ "A"- holodom, Nitra, Lužianky

Rodinný dom, Predaj, Lužianky - Korytovská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj v rámci prvej etapy projektu RED OAK Lužianky / Nitra samostatne stojace murované nízkoenergetické štvorizbové rodinné domy typu "A" a typu "B", v prevedení HOLODOM s možnosťou dokončenia interiéru podľa požiadavky kupujúceho. FOTOGRAFIE V PREZENTÁCII SÚ ZO VZOROVÉHO DOMU typu "A", ktorý je interiérovo a z časti exteriérovo dokončený...
Predaj Rodinný dom 115,9 m2 Lužianky Detail 199 000,00 EUR (5 995 074,00 Sk)

RED OAK - Novostavba rodinného domu, typ "B"- holodom, Nitra, Lužianky

Rodinný dom, Predaj, Lužianky - Korytovská
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj v rámci prvej etapy projektu RED OAK Lužianky / Nitra samostatne stojace murované nízkoenergetické štvorizbové rodinné domy typu "A" a typu "B", v prevedení HOLODOM s možnosťou dokončenia interiéru podľa požiadavky kupujúceho. FOTOGRAFIE V PREZENTÁCII SÚ ZO VZOROVÉHO DOMU typu "B", ktorý je interiérovo a z časti exteriérovo dokončený...
Predaj Rodinný dom 110,4 m2 Lužianky Detail 199 000,00 EUR (5 995 074,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.